czwartek, 2 lutego 2012

Bo każda kobieta jest piękna - Zapowiedź podkolanówkowej (seksi) sesji ;)

Podkolanówkowe Fanki zapraszamy do naszego sklepu Knittex Podkolanówki
Każda kobieta jest piękna, tylko nie zawsze jest tego świadoma, lub nie zawsze potrafi wydobyć swoje piękno. Często słyszymy, kiedy kobiety komentują nasze kolekcje, że dany produkt im się bardzo podoba, ale to nie na ich sylwetkę, nie na ich nogi, bo wzór pogrubia... W 90% przypadków to przesadzone i nieprawdziwe postrzeganie samej siebie. Bo My - kobiety takie jesteśmy, jeśli nie słyszymy komplementów, pochwał, nasza emanacja kobiecości ukrywa się jak zwijający na noc kwiat. W efekcie rezygnujemy z kolorów, zakładamy bezpieczne czernie, brązy i szarości - nasze niepowtarzalne piękno i osobowość niknie w tłumie. 
A może przestańmy porównywać się do zdjęć w kolorowych magazynach i same sprowokujmy lawinę komplementów?
Każda z nas ma od czasu do czasu moment pozytywnego buntu - mamy ochotę coś zmienić, iść do fryzjera, kupić nowy ciuszek - wykorzystajmy tę chwilę i rozwijajmy ją!
My będziemy Was do tego zachęcać i prowokować ;)
Koniec z marudzeniem, narzekaniem - sama byłam nie raz, świadkiem cudownych objawień i przemian, z szarej myszki w przepięknego motyla - bierzemy się do dzieła - trzeba pokazać światu i samej sobie, jakie jesteśmy piękne!
Od dzisiaj prócz typowych zdjęć z profesjonalnych sesji będziemy zamieszczać zdjęcia, naszych Przyjaciółek, Znajomych, Współpracownic - a może i Wy Kochane Blogowiczki zechcecie podesłać nam Wasze zdjęcia?
Pamiętajcie to my kreujemy samych siebie - piękno zaczyna się w naszych umysłach...

Renata Glinkowska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz